Įkraunama...
Įkraunama...

vaikas ir auskarais

QUOTE(Nendria @ 2004 05 06, 18:30)
mano dukryte su auskariukasi jau nuo 4 metu,nes pati laaabai prashe.Duremes kosmetikos kabinete nail.gif
Kad kaip nors prieshtarautu aukletoja/mokytoja nepastebejau.Gal pas mus papuole normalios,bet ish esmes nemanau,kad chia aukletoju/mokytoju reikalas  wink.gif

Siais laikais del auskaru dar ir mokytojos gali priestaraut?nu prajuokinai laugh.gif

As savo vyresniai mergaitei auskarus iveriau ,kai jai buvo 3 metukai,labai norejo ,nes visos kiemo mergaites buvo su auskariukais.Kaip vere nebuvo jokiu asaru ,sedejo rami ir prase veidrodi parodyt biggrin.gif .O mazytei savo norejau praverti metuku laiko ,bet kosmetologe nesutiko rizikuot ,atseit viena ausyte pravers ,o del kitos neaisku kaip bus,tai lauksim iki kitos vasaros.Kosmetologe sake ,kad geriau ausytes durt kuo mazesniam vaikiukui
Atsakyti
Naujiena mus su vyru pribloske - 'noriu auskaro liezuvyje" -vaikinukui 16 m...Ka jus apie tai manote?
Atsakyti
na pradžiai gal reikėtų jį įkalbėti bent porą mėnesiukų palaukti,nes tokiame amžiuje labai greitai visko užsinorima ir labai greitai tas noras dingsta...
o jei jau vaikinas labai užsispyręs sieks savo,tai gal tiesiog paaiškinti koks yra "malonumas" tas auskaras liežuvyje,juk baisingai skauda kol praduria ohmy.gif ,o kol užgyja unsure.gif tai išvis,tai pati ilgiausiai gyjama vieta,nei valgyt normaliai negalės...
gal atšals tas noras
Atsakyti
manau reiketu pasistengti paaiskinti visus auskaro liezuvyje trukumus (nuskile dantys, mokymasis is naujo valgyti, skausmas duriant ir gyjant, higiena, galimas sveplavimas,didziulis seiletekis). Mano teveliams mane pasiseke atkalbeti, nes kai uzsimaniau durtis buvo gal irgi 16, bet 21 vis tiel issiduriau. po poros metu atsibodo, o ir intymiam gyvenime tai nemazas diskomfortas(ypac partneriui). o jei vistiek nores, tai ziurekit, kad pasirinktu profesionalu kabineta, nes gali problemu nemazu buti...
Atsakyti
Man apie ta auskara net pagalvojus siurpas ima...Viena kart per Nomedos laida rode, kaip ji veria: toks senas diedas-profesionalas vere, rankos dreba, kraujas teka...Vere vere -nepavyko...Mergina pazaliavus sedejo, asaros tekejo. O senis sako: teks i kabineta ateiti, si kart studijoje nepavyko... As vos nenualpau prie ekrano...
O dabar se tau -sunus siurprizeli ruosiasi istaisyti...Sestadienio "Antenos" virselyje dar pamate nuotrauka:ten panele su auskaru liezuvyje..."Va, kaip grazu"-mamyte...
Atsakyti
isivaizduoju kaip jautetes. as ta laida irgi maciau blink.gif pati LT niekada nesidurciau. na man irgi grazu atrode, bet jauciu, kad daugiau minusu nei pliusu auskaro verime. jei jau nesusitarsit, tikrai eikit kartu ar suraskit normalu kabineta, nes jei kreivai isdurs ar kraujagysle pazeis, tai nieko gero ohmy.gif dar papasakokit apie dantis ir svepluma,sunkuma kvepuojant gal praeis noras, nes daugeliui turint auskara nuskilo ar net loozo dantis.
jei suprantat angliskai galit pasiskaityti http://www.hi.is/~jo...aps/jh_beto.htm
jei ir issidurs, tai guodzia nors tas, kad jei be komplikaciju bus isdurtas ir gerai uzgis liezuvis, tai issiemus auskara jokiu zymiu neliks ir nebus matoma, kaip antai ant veido smile.gif
Atsakyti
sveikutes,
pati turiu askara ir man jokiu komplikaciju nebuvo,mokejau pinigus nemazus tai tik riausiai pasistenge,vis delto vaikas jau didelis ir gali pasispresti ko nori,nueinant i normlu kabineta nieko neatsitiks,o jei jau taip teveliai benori verti sakykit susitaupyt paciam pinigus,ir gal noras praeis?
Atsakyti
rolleyes.gif
nieko blogo liezuvauskariuose nematau, tiksliau nesuprantu kodel teveliai norite atkalbeti, juk tik su vaiku susipyksite, o visgi padarys kaip nores ...ar ne taip? g.gif mano nuomone tatiuruote ar auskaras matomoje vietoje daug labiau subjauroja kuna..

tik keista, kad vyrishkos lyties atstovas nori auskaro..paauglysteje (ji buvo tikrai nesenai rolleyes.gif ) i vaikinus su auskaru ziuredavom ciut zydruojanciu zvilgsniu.. vat toks teiginys gal sunui jusu padetu buti atkalbetam, nekiekvienas nori i geju buti panasus laugh.gif

pati turiu liezuvauskari, prasiduriau budama penkiolikos, zinoma, tevams nezinant laugh.gif pati jau mama, o ji vis dar turiu .. jokiu minusu, tik pliusai biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Leliuka: 10 lapkričio 2004 - 18:12
Gal aš labai jau senų pažiurų, bet neleisčiau 16 metų darytis tokios bjaurasties doh.gif . Na, išsiderėčiau, kad bent 18 palauktų unsure.gif .
Atsakyti
QUOTE (Kuzia @ 2004 11 10, 20:34)
Gal aš labai jau senų pažiurų, bet neleisčiau 16 metų darytis tokios bjaurasties doh.gif . Na, išsiderėčiau, kad bent 18 palauktų unsure.gif .

tu teisi .. legaliai durtis gali tik pilnametystes sulaukes zmogus rolleyes.gif
profesionaliuose centruose klausia ar turi 18 .. ale niekas nemaiso sumeluot unsure.gif
Atsakyti
Mano sesuo turi auskara ir jai viskas gerai - nei dantys nuskilo, nei seilejas ar dar kas.
Mama jai irgi neleido, bet susitare kad leis, kai pati susitaupys pinigu, nes vistiek butu prasidurus, ji labai greit tai padare ir dabar jau su auskaru.
Kad neduria nepilnameciams tai cia nieko nereiskia, galima ir sumeluot, o galima nueit ir pas toki zmogu, kuris uzsiimineja saviveikla, o tada tikrai nieko gero.
kaip Leliuka sake "padarys kaip nores", tai jei ir neleisit, tai greiciausiai jis vis tiek pareis su auskaru.
Cia nebent padetu teiginys apie gejus.
O man tai grazu auskaras ar tai pas vaikina, ar mergina. Juk visada gales issivert ta auskara kai nusibos.
Atsakyti
seilejasi tik pradurus, o ne visada, o dantys vis tiek dazniausiai pazeidziami. o siaip is kur jus istrauket, kad auskaras liezuvyje gejiskas reikalas. pirma kart girdziu smile.gif nors manau, kad tai pasakiui 16meciui gali ir praeiti noras durtis laugh.gif
Atsakyti